TECHNIKUM

NOWY ZAWÓD! - TECHNIK PRZEMYSŁU MODY

TECHNIK PRZEMYSŁU MODY

Przedmioty rozszerzone: język angielski, geografia

Technikum przemysłu mody to kierunek dla osób chcących realizować swoje pasje twórcze w dziedzinie projektowania mody i kreowania stylu. Nasi uczniowie mają zajęcia w pracowniach szkolnych. W trakcie zajęć z przedmiotów zawodowych przechodzą drogę od pomysłu, poprzez wykonanie rysunku, dobór materiałów, dodatków, aż do wykonania kreacji na zajęciach

praktycznych. Kierunek Technik przemysłu mody umożliwia zdobycie dwóch kwalifikacji:

Technikum geodezyjne

NOWOŚĆ!!!
Przedmioty rozszerzone: matematyka, informatyka.
Geodeta to zawód o wielkich tradycjach, cieszący się dużym uznaniem społecznym.
Nowoczesne technologie pomiarowe, numeryczna obróbka danych oraz znajomość wielu przepisów obowiązującego prawa, czynią wykształcenie geodezyjne zawodem niezwykle atrakcyjnym, o ogromnym potencjale rozwojowym, poszukiwanym przez pracodawców.
Ten kierunek da Ci niezbędne podstawy wiedzy do dalszego rozwoju i zdobywania profesjonalnych uprawnień oraz niezbędnego doświadczenia.
W Technikum Geodezyjnym nauczysz się:

Technikum technologii drewna

TECHNIKUM TECHNOLOGII DREWNA Przedmioty rozszerzone: j. angielski, biologia lub geografia Rynek branży przemysłu drzewnego i rzemiosła stolarskiego wciąż potrzebuje fachowców! Od kilkudziesięciu lat kształcimy uczniów dla potrzeb przemysłu drzewnego i rzemiosła stolarskiego. Wielu naszych absolwentów prowadzi swoje zakłady stolarskie. Aby zapewnić odpowiedni poziom kształcenia, szkoła kładzie nacisk na współpracę z wiodącymi firmami w branży meblarskiej nie tylko z okolic Makowa, ale także w kraju.

Technikum usług fryzjerskich

Przedmioty rozszerzone: j. angielski, biologia lub geografia

Styliści XXI wieku – z fantazją do dzieła!

Subskrybuj TECHNIKUM